Content

1 komentarze

Rodzinny miracle odkryty rok później

 Jeszcze jeden prywatny wpis. Dzisiejszy dzień jest na tyle wyjątkowy, że i tutaj nie mogę go przemilczeć.
Podczas naszego przyjęcia weselnego goście wrzucali do skrzynki karteczki z życzeniami, które miały zostać przez nas przeczytane w rok po ślubie.
Dziś minął rok od tego dnia. Z wielką ciekawością otworzyliśmy skrzynkę, by odkryć skarby w niej ukryte...:

Z przejęciem czytaliśmy kolejne życzenia. I nagle na widok jednej z karteczek po prostu oboje oniemieliśmy...Rok temu, gdy działo się to, co się działo...ktoś napisał:
Kochani i miałam rację - macie piękną córę.
KTO?????


(...)
Autorów niżej przedstawionych życzeń zapraszamy na wspólną degustację wina, które poza karteczkami znaleźliśmy w skrzyni :).

0 komentarze

Miłość

“Jeśli kochasz całość
z powodu tego co szczególne,
i jeśli kochasz to co szczególne,
bo zakochany jesteś w całości,
oto prawdziwa miłość.”
Lama Ole Nydahl
Gdy zobaczyłam pierwszy raz te zdjęcia Kamili Piech, już po krótkiej chwili nie miałam cienia wątpliwości - to artystka wysokiej klasy.
Bo taką trzeba być, żeby swoją twórczością tak mocno poruszać i inspirować.
To właśnie zdjęcia Kamili stały się dla mnie inspiracją do realizacji poniższej sesji. Oto moja próba zmierzenia się z pięknym acz trudnym wyzwaniem ukazania na zdjęciach człowieka, który jest dla mnie ważny, zamknięcia w kadrze tego, jak go widzę i jakiego kocham.
Chwilę przed 7. rocznicą naszego pierwszego spotkania, krótko po 5. rocznicy naszego pierwszego ślubu, w 1. rocznicę naszego drugiego ślubu, tak patrzę na człowieka, którego kocham:

0 komentarze

Natalia i Bartek | Reportaż ślubny


Reportaż ślubny to dla mnie łapanie i zamykanie w kadrach momentów. Tych ważnych, które minuta po minucie sprawiają, że ten dzień staje się jeszcze bardziej wyjątkowy.
Na ślubie i weselu Natalii i Bartka chwil wesołych, szalonych, pełnych miłości czy wzruszających było całe mnóstwo. Mam nadzieję, że udało mi się uchwycić w kadry te, które warto ocalić od zapomnienia.
Z bezliku zdjęć bardzo trudno było mi wybrać na bloga tą część, która najpełniej odda wspaniałą atmosferę tamtego wieczoru i nocy.  
Photobucket
1 komentarze

Chwila przed...

Ciśnie mi się do głowy pomysł na konkurs:
o czym myślała wtedy piękna Panna Młoda?
Ciekawe, czy ona sama pamięta ;).


0 komentarze

Wakacje 2012 - tygodnie 8., 9.

Ostatnie tygodnie projektu nie należały do najłatwiejszych, głównie dlatego, że Maciek kompletnie nie chciał już współpracować i musiałam radzić sobie bez niego :). 
Myślę, że właśnie doświadczenie w pracy z modelem permanentnie niecierpliwym, niechętnie współpracującym, nieprzewidywalnym, jakim nierzadko okazuje się dziecko, to najcenniejsza zdobycz tegoż letniego projektu.

TYDZIEŃ 8
2. Lato w mieście - reportaż
[pierwszy raz trafiliśmy na takie zagęszczenie na miejskim placu zabaw]

Obrazek

Obrazek

Obrazek
9. Zabawa - zdjęcie dnia
Zabawa w szkołę sprzed kilkuset lat (w skansenie we Wdzydzach).
Wiem, wiem, poprzedni reportaż jest dużo bardziej zabawowy. Ale polubiłam to podpatrzone ujęcie na tyle, że podpięłam je pod ten projektowy temat...

Obrazek
17. Morskie opowieści - zdjęcie dnia
Od początku projektu wiedziałam, że nie odwiedzimy w tym roku morza czy innego oceanu, więc będę musiała opowiedzieć o morzu bez morza. Wiedziałam, miałam pomysł i odkładałam temat z tygodnia na tydzień...I tak oto mocno nadwyrężona cierpliwość Maćka pozwoliła jedynie na taką realizację tematu:

Obrazek

TYDZIEŃ 9
11. Na łące - zdjęcie dnia
Obrazek

25. Wakacyjne skarby - zdjęcie dnia
Taką pamiątkę z Zakopanego przywiózł sobie Maciek.
Obrazek
No i czas na finał, czyli:
15. Letni deszcz - zdjęcie dnia
Nie, nie, to nie jest dziecko, które jest umęczone kilkugodzinnym spełnianiem wizji mamy-fotografki. To po prostu bunt, bo mama po 3 minutach pstrykania poprosiła o jeszcze jedną próbę....za dużo.
Cóż, to chyba najlepszy dowód na to, że najwyższy czas na zakończnie projektu i przerwę dla mojego ukochanego modela.
Obrazek
0 komentarze

Wakacje 2012 - tygodnie 5., 6., 7.

TYDZIEŃ 5.

4. Letnie przysmaki - zdjęcie dnia
Obrazek

7. Woda - zdjęcie dnia
Wody tu ilość wręcz symboliczna, ale im dłużej patrzyłam na ten kadr, tym bardziej mnie rozczulał...Dla nas (tu: naszej rodziny) na pewno będzie to fajne wspomnienie tegorocznych wakacji...
Obrazek

16. Letnie środki transportu (w podróżach tych dużych i małych) - reportaż
Dla osób postronnych nie znających historii Maćka nauki jazdy na rowerze, sam reportaż na pewno jest baaardzo średni. Mimo tego subiektywnego reporterskiego wydźwięku zdecydowałam się pokazać te zdjęcia w zestawie. Maciek baaardzo niechętnie uczy się jeździć na rowerze. Nawet jeśli do tego dochodzi, to widać, że te próby kosztują go wiele strachu i dużo czasu jeszcze upłynie zanim zacznie czerpać z tej zabawy radość.
Z tego powodu ten "reportaż" jest uchwyceniem chwil naprawdę wyjątowych w przypadku Maćka: nie dość, że na rowerze, to jeszcze z uśmiechem! Musiałam pobiec po aparat!

Obrazek

Obrazek

Obrazek


TYDZIEŃ 6.
21. Kwiaty - zdjęcie dnia
Jakie dziecko, takie kwiaty ;), czyli szyszki (wg google kwiaty drzew iglastych :)).
Obrazek

5. Pod słońce - zdjęcie dnia
W kapeluszu babci.
Obrazek

14. Ciekawe miejsce - zdjęcie dnia
Maciek na swoim pierwszym znaczącym szczycie.
Obrazek

Tydzień 7.
23. Wakacje w krzywym zwierciadle - zdjęcie dnia
W TV mignął mi reportaż o polskich przysmakach wakacyjnych i...ucieszyłam się, że nie natknęliśmy się na naszych wczasach na wynalazek pt. zakręcona frytka (to coś robi podobno furrorę w nadmorskich kurortach), bo Maciek na pewno chciałby spróbować.

Maciek na wakacjach pałaszował różności w nieprzywoitych dla niego ilościach, najbardziej jednak oczy błyszczały mu na widok takich właśnie ekskluzywnych menu.
Obrazek

6. W lesie - zdjęcie dnia
Tak jakoś jesiennie wyszło przez słońce...
Obrazek

24. Zbliżenie - czyli letnie detale - zdjęcie dnia
Obrazek
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Facebook

Search This Blog

Popular Posts