Content

Showing posts with label sesja dziecięca warszawa. Show all posts
Showing posts with label sesja dziecięca warszawa. Show all posts
0 komentarze

Kalina i Magda - część I

Od wykonania tych zdjęć minęło już kilka miesięcy, ale...to chyba nie zmienia faktu, że są fajną pamiątką z czasu, gdy Kalina miała trochę ponad miesiąc, przyjechała (a mówiąc ściślej - przyleciała ;) do niej ciotka Honia, która zamiast ręki miała aparat fotograficzny. No tak już ma, gdy widzi takie małę, a jednak wielkie, codzienne, a jednak tak wyjątkowe chwile :). Tego po prostu nie można nie sfotografować...
0 komentarze

Lilka i Amelia - dwie cudowne dziewczyny | Lilka and Amelka - children photo session

Energia i optymizm tych dwóch sióstr sprawiły, że sesja przebiegła błyskawicznie i pozostawiła garść bardzo pozytywnych wrażeń. Oby jak najwięcej tak roześmianych klientów!
0 komentarze

Kilkunastodniowe szczęście, czyli sesja niemowlęca / Newborn session

Nadrabiam zaległości blogowe. To było ciepłe sierpniowe popołudnie. Witek był modelem doskonałym. Zgodzicie się ze mną? :)
1 komentarze

Cud Narodzin / Birth Miracle

Krótko, bo czasami nie trzeba słów. To było dla mnie najpiękniejsze fotograficzne doświadczenie.
Mam nadzieję, że jeszcze wielokrotnie będę mogła je powtórzyć.

Wszystkich przyszłych rodziców zachęcam i zapraszam do kontaktu. Myślę, że o wyjątkowości takiej pamiątki z chwili narodzin dziecka nikogo przekonywać nie trzeba...
Cud Narodzin - Witek


Witek BW from Honia on Vimeo.
0 komentarze

Zdjęcie miesiąca

Ponieważ aktualizacja bloga leży ciągle w sferze moich mocno podtrzymywanych i niedopełnianych obietnic, ustanowiłam sobie absolutne minimum, które musi się tu pojawić. Będzie to zdjęcie miesiąca.
Nie miałam wątpliwości, jaki kadr pójdzie na pierwszy ogień.

Spryciula, czyli czteromiesięczna dziewczyna z charakterem ;). 
0 komentarze

Kocham

Gdyby ktoś powiedziałby mi, że można TAK kochać, zanim zostałam mamą, nie uwierzyłabym.
I gdy Ona tak beztrosko rządzi na moim łóżku - kocham.
0 komentarze

Jesienne plenery - zwiastun

Bardzo intensywny weekend za mną i bardzo intensywny tydzień przede mną.
No ale sama tego chciałam ;).
Tonę w obróbce, nie wiem, w co ręce włożyć, od kogo zacząć: przyszła mama, piękne kobiety, wesoła rodzinka czy może słodkie chłopaki...?
Sama siebie poganiam, bo nie mogę się doczekać, gdy i sami zainteresowani będą mogli nacieszyć oczy zdjęciami, które powstały.

W tej niecierpliwości pokażę Wam choć zajawkę: z takim zamyślonym Guciem spacerowałam wczoraj po Młocińskim Lesie.

3 komentarze

W pogoni za Maćkiem, światłem i jesienią



0 komentarze

Two beautiful women

Alicja to absolutna czarodziejka...Czaruje spojrzeniem, uśmiechem, rzęsami jak firanki.
Z Mamą tworzą dla mnie fotograficzny duet doskonały!
Te kadry powstały 5 miesięcy temu (sic!). Od tego czasu Alicja już pewnie bardzo wyrosła i...pewnie dalej czaruje.



0 komentarze

Antoni - cz.2

Oto dalsza część zapowiadanych zdjęć Antosia. Tym razem Antoś już nie jako kadrowy solista, lecz w różnych konstelacjach osobowych. Najczęściej oczywiście z Mamą :).


0 komentarze

Bo światło w fotografii jest najważniejsze...

Czasami wystarczy, że ktoś przycupnie na chwilę przy płocie, by odetchnąć po gonitwie za resztą podwórkowej bandy.
Jak dobrze że idzie wiosna - kolejny sezon łapania światła (zastanego) uznaję za otwarty.





0 komentarze

Antoś - zapowiedź

Jako zapowiedź rodzinnej sesji, bardzo poważnie podchodzący do pozowania, Antoś.




2 komentarze

Ważny dzień Gustawa - sneak peek

Ach, co to był za chrzest ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Facebook

Search This Blog

Popular Posts