Content

Showing posts with label Domowo. Show all posts
Showing posts with label Domowo. Show all posts
0 komentarze

Kocham

Gdyby ktoś powiedziałby mi, że można TAK kochać, zanim zostałam mamą, nie uwierzyłabym.
I gdy Ona tak beztrosko rządzi na moim łóżku - kocham.
0 komentarze

Antoś - zapowiedź

Jako zapowiedź rodzinnej sesji, bardzo poważnie podchodzący do pozowania, Antoś.




0 komentarze

Szał

Katalog, w którym zapisałam te zdjęcia nosi nazwę "Szał".
Czy potrzebny jest jeszcze jakiś dodatkowy komentarz?




0 komentarze

Ignacy i Maciek - wspólna niedziela

Druga część kadrów z podglądania chłopaków (podczas zabawy).








0 komentarze

Gucia i Maćka przygody domowe

Lubię domowe fotografie.
Lubię je robić, bo są ciekawszym wyzwaniem - nie ma czasu na umycie buziaka, oczyszczenie drugiego planu, trzeba sprawnie uwinąć się z technikaliami, bo uśmiech, gest, spojrzenie nie zdarzy się drugi raz. Łapie się w kadry zwyczajne acz niepowtarzalne chwile. Lubię to robić.








0 komentarze

Zima, zima, zima....czyli kolejne domowe kadry

Z domu wychodzimy tylko w stanach najwyższej konieczności (czyt. do pracy i przedszkola ;)). Czekamy...byle do wiosny! No i nieustannie szukamy światła do kadrów w te długie zimowe wieczory. O, dziwo znajdujemy go coraz więcej i nasze portety stają się coraz bardziej słoneczne :).


0 komentarze

Weekend w Chojnicach

Spontaniczne, niestylizowane, domowe kadry - to zdecydowanie najbardziej wartościowe fotografie, które z upływem czasu nabierają dla nas coraz większej wartości. Kornelia, Nikodem i Maciek - nasi rodzinni amatorzy zabaw wszelakich ;).







0 komentarze

Ich miłość | Sneak peek



0 komentarze

Walka z blendą czyli bułka z masłem i WOŚP ;)

Bo serduszko jest nietykalne :).





0 komentarze

Mamy dość ciemnych zimowych wieczorów


0 komentarze

Mój ulubiony model

Gucio w sepii.
Generalnie wolę zdjęcia B&W, ale w przypadku maluszków sepia czasami wydaje się jednak sprawdzać ciut lepiej - jest lżejsza, cieplejsza, bardziej pogodna. To ważne szczególnie w tak szare dni jak dzisiejszy :).


0 komentarze

Prezentów czar


0 komentarze

Gwiazdka 2011

Mikołaj wzbudził wiele emocji: była ekscytacja i radość ale też strach i respekt.
Jedno jest pewne: ten wieczór na długo pozostanie w pamięci chłopców. I o to przecież chodzi :).





0 komentarze

Poranne oczekiwanie

Maciek od rana z przejęciem czeka na Świętego Mikołaja

0 komentarze

Z perspektywy choinki, czyli Wesołych Świąt!

0 komentarze

Pierwsze koty za płoty


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Facebook

Search This Blog

Popular Posts