Content

Showing posts with label children photography. Show all posts
Showing posts with label children photography. Show all posts
0 komentarze

Kalina i Magda - część I

Od wykonania tych zdjęć minęło już kilka miesięcy, ale...to chyba nie zmienia faktu, że są fajną pamiątką z czasu, gdy Kalina miała trochę ponad miesiąc, przyjechała (a mówiąc ściślej - przyleciała ;) do niej ciotka Honia, która zamiast ręki miała aparat fotograficzny. No tak już ma, gdy widzi takie małę, a jednak wielkie, codzienne, a jednak tak wyjątkowe chwile :). Tego po prostu nie można nie sfotografować...
0 komentarze

Lilka i Amelia - dwie cudowne dziewczyny | Lilka and Amelka - children photo session

Energia i optymizm tych dwóch sióstr sprawiły, że sesja przebiegła błyskawicznie i pozostawiła garść bardzo pozytywnych wrażeń. Oby jak najwięcej tak roześmianych klientów!
0 komentarze

Kilkunastodniowe szczęście, czyli sesja niemowlęca / Newborn session

Nadrabiam zaległości blogowe. To było ciepłe sierpniowe popołudnie. Witek był modelem doskonałym. Zgodzicie się ze mną? :)
1 komentarze

Cud Narodzin / Birth Miracle

Krótko, bo czasami nie trzeba słów. To było dla mnie najpiękniejsze fotograficzne doświadczenie.
Mam nadzieję, że jeszcze wielokrotnie będę mogła je powtórzyć.

Wszystkich przyszłych rodziców zachęcam i zapraszam do kontaktu. Myślę, że o wyjątkowości takiej pamiątki z chwili narodzin dziecka nikogo przekonywać nie trzeba...
Cud Narodzin - Witek


Witek BW from Honia on Vimeo.
1 komentarze

Chrzest Wiktorii

Gdy zauważyłam podczas ceremonii chrztu Wiktorii, że wśród gości jest mnóstwo dzieci, wiedziałam już, że to będzie dla mnie bardzo przyjemny reportaż do wykonania. I nie pomyliłam się :). Uwielbiam podpatrywać obiektywem dzieci podczas rodzinnych uroczystości takich, jak chrzest, komunia czy wreszcie ślub.
Takie zdjęcia są potem pamiątką na całe życie, przypominającą o tych wspaniałych, wspólnych chwilach radości.

0 komentarze

Zdjęcie miesiąca

Ponieważ aktualizacja bloga leży ciągle w sferze moich mocno podtrzymywanych i niedopełnianych obietnic, ustanowiłam sobie absolutne minimum, które musi się tu pojawić. Będzie to zdjęcie miesiąca.
Nie miałam wątpliwości, jaki kadr pójdzie na pierwszy ogień.

Spryciula, czyli czteromiesięczna dziewczyna z charakterem ;). 
0 komentarze

Kocham

Gdyby ktoś powiedziałby mi, że można TAK kochać, zanim zostałam mamą, nie uwierzyłabym.
I gdy Ona tak beztrosko rządzi na moim łóżku - kocham.
0 komentarze

Sesja ciążowa w miejskim stylu

To była ekspresowa sesja w centrum Warszawy, w pobliżu domu Kamili i Kamila, żeby nie trzeba było za daleko biegać.
Amelka już dawno na świecie, a ja dopiero teraz publikuję Jej pierwszą sesję, gdy była jeszcze pod serduchem Mamy.



0 komentarze

Rodzinny spacer w obiektywie

Najwyższy czas odkurzyć bloga. Tegoroczna zima fotograficznie niewiele daje nam na razie możliwości, by docenić i zamknąć w kadrach jej śnieżne piękno. Dlatego w ramach nadrabiania blogowych zaległości wrócę do jednego z jesiennych plenerów.
Patrzę na te zdjęcia i powraca wspomnienie tego wspaniałego, rodzinnego popołudnia, pełnego rozbrykanych dzieci i przecudych jesiennych barw. Zdjęcia powstały niejako przy okazji, by uwiecznić radość wspólnego rodzinnego czasu. Mam nadzieję, że nie tylko ja jako autorka i współuczestniczka te pozytywne emocje na tych zdjęciach dostrzegam.

Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
0 komentarze

Jesienne plenery - zwiastun

Bardzo intensywny weekend za mną i bardzo intensywny tydzień przede mną.
No ale sama tego chciałam ;).
Tonę w obróbce, nie wiem, w co ręce włożyć, od kogo zacząć: przyszła mama, piękne kobiety, wesoła rodzinka czy może słodkie chłopaki...?
Sama siebie poganiam, bo nie mogę się doczekać, gdy i sami zainteresowani będą mogli nacieszyć oczy zdjęciami, które powstały.

W tej niecierpliwości pokażę Wam choć zajawkę: z takim zamyślonym Guciem spacerowałam wczoraj po Młocińskim Lesie.

3 komentarze

W pogoni za Maćkiem, światłem i jesienią



0 komentarze

Two beautiful women

Alicja to absolutna czarodziejka...Czaruje spojrzeniem, uśmiechem, rzęsami jak firanki.
Z Mamą tworzą dla mnie fotograficzny duet doskonały!
Te kadry powstały 5 miesięcy temu (sic!). Od tego czasu Alicja już pewnie bardzo wyrosła i...pewnie dalej czaruje.



0 komentarze

Lipcowe chwile, czyli...

...mam straszny problem z selekcją zdjęć. Zrzucam to na karb kobiecej natury (we krwi mamy przecież zmienność i trudności w podejmowaniu decyzji ;)). Zdarza się, że rewiduję swoje wybory po kilku dniach i z folderu miscellaneous (czyt. zdjęcia, do których raczej nie wracam) wyławiam taaakie uśmiechy:



0 komentarze

Brat z siostrą

Maciek dopiero kilka dni temu dowiedział się, że u mamy pod serduchem rośnie Jego Siostra.
Tak jak wspomniałam w zwiastunie: to ich pierwsze wspólne zdjęcia.
A ja dzięki nim pewnie na zawsze zapamiętam Jego pierwsze do Niej słowa: "Słyszysz mnie, siostra?".
I właśnie na tym polega magia fotografii.
Jeśli i Wy chcielibyście z tej magii skorzystać i zamknąć w kadrach wyjątkowe dla Was chwile i emocje, zapraszam do kontaktu.
P.S. Dziękujemy Tacie za pomoc w realizacji sesji - tam gdzie ogniskowa + moja ręka okazywały się za krótkie Tata przejmował aparat ;).


0 komentarze

Wakacje 2012 - tydzień 1.

Tony zdjęć czekają na publikację, i mam mocne wakacyjne postanowienie, żeby do końca sierpnia się z tymi zaleglościami uporać.
Zacznę od końca: pierwsze zdjęcia w wakacyjnym projekcie DWO.
Zasady projektu są proste i pozostawiają wiele miejsca na własną inwencję i rozwój: 27 tematów, w każdym tygodniu realizujemy dowolne 3 w formie pojedynczego zdjęcia lub reportażu.
Nasz pierwszy tydzień w projekcie wyglądał następująco:



Sielskie klimaty

Rodzinne wakacje

I na koniec: To co najbardziej kochamy w wakacjach - czyli Wolność
0 komentarze

Antoni - cz.2

Oto dalsza część zapowiadanych zdjęć Antosia. Tym razem Antoś już nie jako kadrowy solista, lecz w różnych konstelacjach osobowych. Najczęściej oczywiście z Mamą :).


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Facebook

Search This Blog

Popular Posts