Content

3 komentarze

W pogoni za Maćkiem, światłem i jesienią



0 komentarze

Two beautiful women

Alicja to absolutna czarodziejka...Czaruje spojrzeniem, uśmiechem, rzęsami jak firanki.
Z Mamą tworzą dla mnie fotograficzny duet doskonały!
Te kadry powstały 5 miesięcy temu (sic!). Od tego czasu Alicja już pewnie bardzo wyrosła i...pewnie dalej czaruje.



0 komentarze

Dawno temu w parku

Podczas jesiennych porządków na dysku znalazłam taki obrazek z marca tego roku...Pamiętam, że było jeszcze dość chłodno, ale my byliśmy już tak spragnieni świeżego powietrza, drzew i....zdjęć w plenerze, że ociągająca się z odejściem zima nie zniechęciła nas do długiego spaceru.
Czas znów wybrać się do tego parku, który na pewno zachwyca teraz barwami jesieni.


1 komentarze

Rodzinny miracle odkryty rok później

 Jeszcze jeden prywatny wpis. Dzisiejszy dzień jest na tyle wyjątkowy, że i tutaj nie mogę go przemilczeć.
Podczas naszego przyjęcia weselnego goście wrzucali do skrzynki karteczki z życzeniami, które miały zostać przez nas przeczytane w rok po ślubie.
Dziś minął rok od tego dnia. Z wielką ciekawością otworzyliśmy skrzynkę, by odkryć skarby w niej ukryte...:

Z przejęciem czytaliśmy kolejne życzenia. I nagle na widok jednej z karteczek po prostu oboje oniemieliśmy...Rok temu, gdy działo się to, co się działo...ktoś napisał:
Kochani i miałam rację - macie piękną córę.
KTO?????


(...)
Autorów niżej przedstawionych życzeń zapraszamy na wspólną degustację wina, które poza karteczkami znaleźliśmy w skrzyni :).

0 komentarze

Miłość

“Jeśli kochasz całość
z powodu tego co szczególne,
i jeśli kochasz to co szczególne,
bo zakochany jesteś w całości,
oto prawdziwa miłość.”
Lama Ole Nydahl
Gdy zobaczyłam pierwszy raz te zdjęcia Kamili Piech, już po krótkiej chwili nie miałam cienia wątpliwości - to artystka wysokiej klasy.
Bo taką trzeba być, żeby swoją twórczością tak mocno poruszać i inspirować.
To właśnie zdjęcia Kamili stały się dla mnie inspiracją do realizacji poniższej sesji. Oto moja próba zmierzenia się z pięknym acz trudnym wyzwaniem ukazania na zdjęciach człowieka, który jest dla mnie ważny, zamknięcia w kadrze tego, jak go widzę i jakiego kocham.
Chwilę przed 7. rocznicą naszego pierwszego spotkania, krótko po 5. rocznicy naszego pierwszego ślubu, w 1. rocznicę naszego drugiego ślubu, tak patrzę na człowieka, którego kocham:

0 komentarze

Natalia i Bartek | Reportaż ślubny


Reportaż ślubny to dla mnie łapanie i zamykanie w kadrach momentów. Tych ważnych, które minuta po minucie sprawiają, że ten dzień staje się jeszcze bardziej wyjątkowy.
Na ślubie i weselu Natalii i Bartka chwil wesołych, szalonych, pełnych miłości czy wzruszających było całe mnóstwo. Mam nadzieję, że udało mi się uchwycić w kadry te, które warto ocalić od zapomnienia.
Z bezliku zdjęć bardzo trudno było mi wybrać na bloga tą część, która najpełniej odda wspaniałą atmosferę tamtego wieczoru i nocy.  
Photobucket
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Facebook

Search This Blog

Popular Posts