Trudna jest praca kobiety-fotograf. Dlaczego? Bo jak tu nie popaść w kompleksy, gdy fotografuje się tak piękne kobiety...mimo tej niedogodności uwielbiam to. Uwielbiam, gdy obiektyw odkrywa a spust migawki zamyka w kadrze piękno. To zewnętrzne i to wewnętrzne.
Jeden zePSuty kadr i....bardzo różny odbiór. Dla mnie....obróbka w sumie spójna z uchwyconym wyrazem twarzy. Chyba jednak wolę tego modela takim, jakim jest, a nie takim, na jakiego wygląda na tym zdjęciu ;).