Content

0 komentarze

Zima, zima, zima....czyli kolejne domowe kadry

Z domu wychodzimy tylko w stanach najwyższej konieczności (czyt. do pracy i przedszkola ;)). Czekamy...byle do wiosny! No i nieustannie szukamy światła do kadrów w te długie zimowe wieczory. O, dziwo znajdujemy go coraz więcej i nasze portety stają się coraz bardziej słoneczne :).


3 komentarze

Kolejny weekendowy sneak peek

Kolejne kilkadziesiąt plików do wywołania.
Sukces weekendu: Maciek czasami pozwala się fotografować, co na załączonym obrazku widać.
Czasami trwa nie dłużej niż 10 sekund, ale jak widać czasami takie czasami mi wystarcza ;).

0 komentarze

Weekend w Chojnicach

Spontaniczne, niestylizowane, domowe kadry - to zdecydowanie najbardziej wartościowe fotografie, które z upływem czasu nabierają dla nas coraz większej wartości. Kornelia, Nikodem i Maciek - nasi rodzinni amatorzy zabaw wszelakich ;).







0 komentarze

Moja żurnalowa rodzina

I niech mi ktoś jeszcze powie, że źle wychodzi na zdjęciach! ;)
Proszę Państwa: moi najbliżsi. Brakuje Maćka i Babci z Dziadkiem, ale next time zadbamy już o kompletny skład ;).









0 komentarze

Małe off topic, czyli niedzieciowo

Portret domowo-niedzielno-glamourowy ;).

0 komentarze

Bez zdjęć, ale o zdjęciach.

Patrząc na rosnącą górkę zdjęć czekających na selekcję, obróbkę i przekazanie zainteresowanym, zastanawiam się, czy i kiedy uda mi się wreszcie wyjść z tych zaległości.
Na postprocessing czeka jeszcze siedem eventów/sesji, tymczasem ciągle pojawiają się kolejne pomysły do realizacji.
A podobno zima nie jest fotograficznym high season ;).  

Przez chwilę nawet zawahałam się, czy nie powinnam przystopować i powiedzieć sobie, że dopóki nie odkopię się z tego, co już na dysku leży, nie ruszam aparatu i żadnego nowego materiału na ten stosik nie dokładam...
Nie, nie mogłabym. Każdy kolejny projekt to dla mnie najprzyjemniejsza z możliwych nauka - samej siebie, ludzi, zamykania w kadrach emocji i wspomnień.
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM TYM, KTÓRZY W IMIĘ TEJ NAUKI SIĘ POŚWIĘCAJĄ I ZNOSZĄ:
A. POMYSŁY NA KOLEJNE SZALONE SESJE
B. TOTALNY BRAK CZASU
C. URZĄDZANIE Z DOMU FOTOGRAFICZNEGO POLIGONU ;).

Mam nadzieję, że owoc tego naszego wspólnego wysiłku w postaci gotowych zdjęć jest tego warty.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Facebook

Search This Blog

Popular Posts