Content

0 komentarze

Wakacje 2012 - tydzień 1.

Tony zdjęć czekają na publikację, i mam mocne wakacyjne postanowienie, żeby do końca sierpnia się z tymi zaleglościami uporać.
Zacznę od końca: pierwsze zdjęcia w wakacyjnym projekcie DWO.
Zasady projektu są proste i pozostawiają wiele miejsca na własną inwencję i rozwój: 27 tematów, w każdym tygodniu realizujemy dowolne 3 w formie pojedynczego zdjęcia lub reportażu.
Nasz pierwszy tydzień w projekcie wyglądał następująco:



Sielskie klimaty

Rodzinne wakacje

I na koniec: To co najbardziej kochamy w wakacjach - czyli Wolność
1 komentarze

Wielkanoc 2012

Post mocno spóźniony, ale to dlatego, że reportaż wielkanocny "wyszedł" dość spory i nie potrafiłam wybrać kadrów, które byłyby dla mnie bardziej wyjątkowe niz pozostałe. Dlatego... prezentuje wszystkie. Do końca dotrwają pewnie tylko najbardziej cierpliwi ;).
A tak w ogóle to chciałam tylko powiedzieć, że kocham Was (tj. tych, którzy pojawiają się w tym reportażu).
No.

0 komentarze

Rodzinne Happy Easter - Sneak peak

Przy okazji rodzinnej Wielkanocy powstało mnóstwo zdjęć - postanowiłam dzielnie ćwiczyć moje reporterskie umiejętności.
Poniżej zdjęcie, które powstało podczas najszybszej sesji, jaką udało mi się wykonać.
Sesja to wiele powiedziane. Dziewczyny usiadły na kilka minut, a ja złapałam za aparat i:Oto one - dwie piękne sistars.
Mam nadzieję, że pojawią się jeszcze nie raz przed moim obiektywem i że następnym razem dostanę od dziewczyn szansę, by bardziej przemyśleć kadry ;). Chociaż nie powiem, taka 5-minutowa sesja to świetna okazja do doskonalenia umiejętności. Nie jest to co prawda wyzwanie na miarę uciekającego na widok aparatu 4-latka, ale także uczą wiele.

0 komentarze

Antoni - cz.2

Oto dalsza część zapowiadanych zdjęć Antosia. Tym razem Antoś już nie jako kadrowy solista, lecz w różnych konstelacjach osobowych. Najczęściej oczywiście z Mamą :).


0 komentarze

Bo światło w fotografii jest najważniejsze...

Czasami wystarczy, że ktoś przycupnie na chwilę przy płocie, by odetchnąć po gonitwie za resztą podwórkowej bandy.
Jak dobrze że idzie wiosna - kolejny sezon łapania światła (zastanego) uznaję za otwarty.





0 komentarze

Antoś - zapowiedź

Jako zapowiedź rodzinnej sesji, bardzo poważnie podchodzący do pozowania, Antoś.




Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Facebook

Search This Blog

Popular Posts